למה לא כדאי לקנות עוקבים ישראלים באינסטגרם

למה לא כדאי לקנות עוקבים ישראלים באינסטגרם

למה לא כדאי לקנות עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים באינסטגרם מביאה עמה כמה יתרונות ברורים, דווקא קנייה של עוקבים פיקטיביים תעניק לכם יתרונות על פני קנייה של עוקבים ישראלים. רגע לפני שאתם רוכשים עוקבים ישראלים לחשבון כדאי לכם להכיר דווקא את היתרונות של העוקבים הפיקטיביים.

מי הם העוקבים הנאמנים ביותר?
אין ספק כי בני המשפחה והחברים הקרובים הם העוקבים הנאמנים ביותר, אך מיד אחריהם ברשימת העוקבים הנאמנים ביותר תגלו דווקא את העוקבים הפיקטיביים. בניגוד לעוקבים ישראלים שמצפים מכם לעקוב אחריהם גם כן ולהחזיר לייק על כל לייק שהם נותנים לכם, עוקבים פיקטיביים אינם דורשים כל יחס או לייקים, הם ישארו נאמנים לכם למשך כל התקופה מבלי לדרוש דבר.

רוב בעלי החשבונות באינסטגרם שיסכימו להיות עוקבים שלכם משתמשים בתוסף InstaFollow בכדי לגלות מי מבין אלו שאחריהם הם עוקבים עוקב גם הוא אחריהם בצורה פעילה. כאשר הם מגלים שהם עוקבים אחרי מישהו שלא עוקב אחריהם הם מיד מסירים אותו מהרשימה. עוקבים ישראלים אינם מספקים את היציבות הדרושה, ייתכן כי תזמין וגם תקבל 1000 עוקבים ישראלים ולאחר כחודש תשאר רק עם 300 עוקבים בחשבון.

עוקבים ישראלים חיסרון נוסף
העוקבים הישראלים מבינים את הנושא בו עוסקים התכנים שלך, הם אינם מתביישים להפסיק את המעקב כאשר התכנים אינם תואמים את תחום העניין שלהם. כך למשל, בעל עסק לחיות מחמד רכש 2000 עוקבים ישראלים באינסטגרם, הוא מפרסם בכל יום תמונות של חיות מחמד ושאר טיפים לטיפול בבעלי חיים. אותם עוקבים ישראלים שעוקבים אחריו אינם בהכרח חובבי חיות, סביר כי לחלקם אין כל עניין בטיפים לטיפול בחיות מחמד. מהר מאוד הם ימצאו את הפוסטים לא רלוונטיים ובהמשך גם משעממים, מכאן הדרך למחיקת הפרופיל שלכם מרשימת העוקבים שלהם אינה ארוכה.

מסקנה : עוקבים ישראלים כן או לא?
מחקרים מגלים כי קניית עוקבים ישראלים לאינסטגרם אינה תמיד משתלמת, העוקבים לא תמיד נשארים נאמנים. ישנם מקרים רבים בהם עוקבים ישראלים מפסיקים את המעקב וגורמים לפגעה בתדמית הפרופיל עם ירידה בכמות העוקבים. חוסר הנאמנות והיציבות של העוקבים הישראלים היא גורם משמעותי לקניית עוקבים באינסטגרם בחו"ל.

קניית עוקבים יציבים וקבועים
כאשר אנו רוכשים עוקבים לאינסטגרם נרצה לדעת כי הם נשארים נאמנים, הקנייה הטובה ביותר תהיה עוקבים אמיתיים, יציבים ולא בהכרח פעילים. כאשר אתם רוכשים 2500 עוקבים לאינסטגרם שלכם תוכלו לדעת בביטחון כי גם בעוד 3 חודשים כל ה-2500 האלו ימשיכו לעקוב אחריכם, העוקבים לא יבטלו את המעקב גם אם התוכן שלכם לא יקלע לתחומי העניין שלהם.

קניית 2500 עוקבים לא פעילים תחזק את התדמית של הפרופיל שלכם ותעודד ישראלים פעילים באינסטגרם להצטרף גם כן לרשימת העוקבים שלכם. קניית העוקבים תעניק לכם את התנופה הראשונית לה אתם זקוקים לבניית פרופיל מעניין, מוצלח ופופולרי.