איך להשיג עוקבים באינסטגרם

איך להשיג עוקבים באינסטגרם?

איך להשיג עוקבים באינסטגרם?
פרופיל אינסטגרם ללא עוקבים הוא כמו אומן ללא קהל או בישול ללא מלח, העוקבים שלנו הם אלו שנותנים לנו את המוטיבציה להמשיך להיות פעילים, להעלות תמונות, לשתף, להיראות טוב ולהגשים את עצמנו. אם גם לכם יש חשבון אינסטגרם, סביר כי גם אתם מעוניינים להשיג כמה שיותר עוקבים, כאן תוכלו למצוא עצות שימושיות (עצות עם תוצאות) להשגת הרבה יותר עוקבים אחר הפרופיל שלכם.

פעילות בקבוצות ודפים
פרופיל עם הרבה עוקבים הוא פרופיל פעיל, אפילו הסלבס כבר יודעים כי בכדי לשמר את אלפי העוקבים שלהם עליהם להיות פעילים. צעד יעיל להגדלת מספר העוקבים הוא פעילות בקבוצות ודפים בהם תוכלו לקבל חשיפה רבה. אם יש לכם תמונה מוצלחת מאוד חבל שלא לחשוף אותה לקהל גדול יותר.

שני צעדים מפרידים ביניכם לבין עוקבים חדשים לחשבון שלכם, הצעד הראשון הוא הפיכת הפרופיל שלכם למעניין, נרצה שכל אדם שיגיע אל הפרופיל שלכם ירצה מיד להפוך לעוקב שלכם. הצעד השני הוא פרסום תמונות מצחיקות או מעניינות בדפים עם חשיפה לעשרות אלפי עוקבים. כל אחד מהעוקבים שייחשף לתמונה שלכם יכנס אל הפרופיל האישי שלכם, אם טרחתם להפוך את הפרופיל שלכם למעניין הצלחתם להשיג עוד עוקב.

כתיבת ביוגרפיה / Bio
פרופילים רבים משאירים את שדה הביוגרפיה בפרופיל ריק, מדובר בטעות חמורה, כתיבת ביוגרפיה מאפשרת לעוקבים הפוטנציאליים להכיר אתכם מעט, השדה הזה בעל ערך רב לאלו המבקשים להשיג עוקבים נוספים. יש לכם הזדמנות לספר מעט על עצמכם, לעורר עניין ולהגדיל את מספר העוקבים שלכם.

תמונת פרופיל מחמיאה ומסקרנת
תמונת הפרופיל מעניקה רושם ראשוני, יש לכם בדיוק 2 שניות לשכנע את הצופה להיכנס אל הפרופיל שלכם ולחקור אותו מעט. תמונת הפרופיל היא חלון הראווה שלכם, זה המקום לפרסם בו את התמונה המחמיאה ביותר, התמונה שמציגה אתכם בצורה מעניינת ומושכת.

פרופיל עם הרבה עוקבים ימשוך עוד יותר עוקבים
אם כולם עוקבים אחרי פרופיל מסוים כנראה שמדובר בפרופיל מעניין וכדאי גם לי לעקוב אחריו. מספר העוקבים מעיד על הפרופיל, פרופילים עם מספר רב של עוקבים נהנים מתדמית טובה יותר, הם מעוררים הרבה יותר עניין, ככל שיש לך יותר עוקבים באינסטגרם כך אתה נחשב מעניין ומושך יותר.

פרופילים עם אלפי עוקבים יצליחו להשיג עוקבים נוספים בקלות, כאשר מונה העוקבים שלכם גבוה, עוקבים נוספים ירצו להצטרף, שיטת העדר עובדת גם באינסטגרם. אם אין לכם מספיק עוקבים בשביל למשוך עוקבים נוספים יש לכך פתרון, ישנה אפשרות לרכוש עוקבים באינסטגרם במחירים שווים לכל כיס. קנייה של עוקבים תעניק לכם את התנופה הדרושה לכם להפיכת הפרופיל שלכם מעניין ופופולרי, בעזרת קנייה של עוקבים תצליחו להפוך את הפרופיל שלכם למגנט לעוקבים חדשים.

שימו לב ליחס בין עוקבים לנעקבים
היחס המומלץ הוא יחס של 1:1, שימו לב לכמות העוקבים שלכם מול כמות האנשים אחריהם אתם עוקבים. אם יש לכם כ-500 עוקבים כדאי שיהיה לכם מספר דומה של פרופילים אחריהם אתם עוקבים.