איך להשיג הרבה לייקים באינסטגרם

איך להשיג הרבה לייקים באינסטגרם?

איך להשיג הרבה לייקים באינסטגרם
כל משתמש אינסטגרם שמעלה תמונה מצפה לקבל בעבורה לייקים, אם מישהו יגיד לכם שהוא מעלה תמונות מבלי לצפות לקבל לייקים או מבלי לבדוק כמה לייקים קבל בעבור התמונה, כנראה שהוא לא מספר לכם את כל האמת. אין כל בושה ברצון לקבל כמה שיותר לייקים, האדם כייצור חברתי זקוק לחברים ואהדה, כולנו רוצים לקבל הרבה לייקים באינסטגרם וזה טבעי לחלוטין.

כאן תוכלו ללמוד כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם לקבל הרבה יותר לייקים, בעזרת הטיפים האלו תצליחו להפוך הרבה יותר פופולריים ומשפיעים. לא תאמינו עד כמה זה פשוט, למעשה, תגלו כי חלק מהחברים שלכם כבר משתמש בטריקים האלו לקבלת לייקים. אז אם תמיד שאלתם את עצמכם איך להשיג הרבה לייקים באינסטגרם הגעתם למקום הנכון.

שימוש נכון בתיוגים Hashtags
המערכת מאפשרת הוספה של תיוגים לכל תמונה אותה אנו מעלים, ישנה אפשרות להגדרת 30 תיוגים בעבור כל תמונה. התיוגים הם למעשה מילות מפתח המשמשים לקטלוג התמונות ופרסום התמונות בהתאם. אם נפרסם תמונות עם תיוגים מתאימים (תיוגים עם קשר ישיר לנושא התמונה) נצליח לזכות לחשיפה רבה יותר, חשיפה ממוקדת אל קהל יעד בעל עניין בתחום. בעזרת תיוגים נכונים ומרובים (כדאי לנצל את כל ה-30) תצליחו לקבל הרבה יותר לייקים, לעורר עניין ובהמשך גם להגדיל את כמות העוקבים שלכם.

עיבוד ועיצוב של תמונות
השימוש בתוכנות עיבוד ועיצוב תמונות הפך כל כך פשוט, בכל מכשיר סמארטפון אפשר להפעיל את התוכנה ולשפר פלאים כל תמונה. גם אתם יכולים בכמה לחיצות כפתור להשיג תמונות ברמה גבוהה, תמונות הרבה יותר מחמיאות ומיוחדות. עיבוד התמונות יעלה את איכות התמונה וכך גם את כמות הלייקים שלכם. האינסטגרם מספק בעצמו פילטרים ושאר אמצעים לעיבוד ושיפור התמונות, אין כל סיבה שלא להשתמש בכלים העומדים לרשותנו.

פרופיל פעיל מקבל הרבה יותר לייקים
רוצים לקבל הרבה לייקים באינסטגרם לכל תמונה? עליכם להראות נוכחות ופעילות באינסטגרם באופן קבוע. אם תהיו פעילים, תגיבו על התמונות של החברים ותחלקו לייקים בנדיבות, תקבלו יחס אוהד בחזרה. יש לכם גם אפשרות להצטרף לקהילות של פעילים באנסטגרם ולקבל שם הרבה לייקים לתמונות (בתנאי שהן טובות, מעניינות ומיוחדות).

העלאת תמונות בזמן הנכון
הקדישו מחשבה לכך ונסו לאתר את השעה בה רוב החברים שלכם מחוברים לאינסטגרם, את השעה בה התמונה שלכם תזכה לחשיפה הרבה ביותר. העלאת תמונות בשעות המאופיינות בפעילות גבוהה תזכה אתכם בהרבה יותר לייקים. כדאי לפרסם תמונות בסוף יום העבודה, לא כדאי לפרסם תמונות בשעות הלילה המאוחרות מאוד או בשעות הבוקר המוקדמות מאוד. מחקרים מגלים כי בין השעות 7 בערב לתשע בערב ישנה פעילות רבה באנסטגרם בישראל.

קנייה של חבילות לייקים
יש לכם אפשרות גם לרכוש חבילת לייקים, מה זה אומר? משמעות הדבר היא קבלת עשרות, מאות וגם אלפי לייקים לתמונות שלכם בכל שעה ביום. תוך רבע שעה מרגע העלאת התמונה כבר תוכלו לראות את הלייקים, מעולם לא היה זה פשוט יותר לשפר תדמית ולהיראות פופולרי.