טיפים שיעזרו לכם להשיג יותר עוקבים באינסטגרם

טיפים שיעזרו לכם להשיג יותר עוקבים באינסטגרם

טיפים שיעזרו לכם להשיג יותר עוקבים באינסטגרם
בדרך אל חשבון אינסטגרם עם רשימה ארוכה של עוקבים ואלפי לייקים לכל תמונה שאתם מפרסמים ישנם כמה צעדים שכדאי לעשות וכמה צעדים פחות מומלצים. השאיפה והניסיון שלכם להשיג כמה שיותר עוקבים לחשבון שלכם מובנת לחלוטין, חשבון אינסטגרם מוצלח הוא חשבון עם כמות מכובדת של עוקבים, כאשר יש לכם עוקבים רבים אתם נהנים מהרבה יותר לייקים, חשיפה רחבה יותר, השפעה ותדמית פופולרית.

כולנו שואפים להיות כמה שיותר פופולריים באינסטגרם, כאן נספק לכם טיפים שימושיים להשגת עוקבים ובהמשך הדרך גם לייקים.

תזמון פרסום התמונות שלכם
הרגע בו אנו בוחרים לפרסם תמונה משמעותי מאוד להצלחתה והצלחת הפרופיל, השעה הטובה ביותר (על פי מחקרים) לפרסום תמונות היא בין 7 בערב ל-9 בערב. תזמנו בהתאם את פרסום התמונות שלכם והימנעו מפרסום של תמונות בשעות הקטנות של הלילה או בשעות הבוקר העמוסות.

תוספת של תיאור מעניין לכל תמונה
כותרת מפולפלת פיקנטית תהפוך גם תמונה בנאלית רגילה לחלוטין לתמונה הרבה יותר מיוחדת, התיאור יציג אתכם בצורה מעניינת ויעורר עניין. אנשים רוצים לעקוב אחר אנשים לא שגרתיים, יצירתיים, מצחיקים ומעניינים, תוספת של תיאור מעניינים לתמונות בנאליות תהפוך אתכם מעניינים יותר והמשך הדרך גם פופולריים יותר.

תיוגים בתמונות + תיוג צ'ק אין
בעזרת תיוגים של אנשים בתמונות תצליחו להרחיב משמעותית את החשיפה לה זוכות התמונות שלכם. הקפידו לתייג את האנשים שמופיעים עמכם בתמונה. תיוג צ'ק אין חיוני גם כן להשגת יותר עוקבים באינסטגרם, אדם אשר יתייג את עצמו באותו מקום בעתיד יוכל לראות גם את התמונה שלכם ולגלות כמה אתם מעניינים וכמה כדאי לעקוב אחריכם.

עוקבים באינסטגרם - החנות הרשמית

לחצו על התמונה ותגיעו לחנות שלנו, לרשותכם עוקבים / לייקים לאינסטגרם במחירים הזולים בישראל! כנסו עכשיו!

מה פחות כדאי לעשות?
ניסיונות להשיג יותר עוקבים ולייקים באינסטגרם עלולים להסתיים בצורה שלילית, הקפידו שלא להיסחף בניסיון להשיג יותר עוקבים. עליכם להקפיד להימנע משימוש מוגזם בתיוגים בתיאורי התמונה (4 תיוגים לכל היותר לכל תמונה!). טיפ נוסף, לא לפרסם תמונות זהות מאותו המקום, גם אם צלמתם 275 תמונות באותו המקום עליכם לבחור רק את 3 התמונות הטובות ביותר ולפרסם אותן. עליכם לפרסם תמונות ולהיות פעילים מבלי להגזים ולהציף את העוקבים שלכם בעשרות תמונות שלכם בזו אחר זו.

תוכן איכותי ומעניין
כמו בכל זירה אחרת באינטרנט, גם באינסטגרם תצליחו יותר כאשר תהיו מעניינים, זה הזמן לחיות את החיים, לצאת להרפתקאות, לחוות ובעיקר, לשתף בחוויות שלכם, במחשבות מעניינות וברעיונות מהפכניים. תוכן איכותי הוא הדרך הטובה והבטוחה ביותר להשגת עוקבים ולייקים, אם תהיו מעניינים העוקבים שלכם ימליצו לחברים שלהם לעקוב אחריכם גם כן.

חשבון עם נושא
מהי המומחיות שלכם? מה מאפיין אתכם? האם אתם מבשלים? גולשים? מומחים לסטייל ואופנה? הגדירו מוטיב מנחה לכל התמונות שלכם ותהפכו לגורו של אינסטגרם. שימו לב, אפשר לקבוע נושא לחשבון גם מבלי להציג מומחיות או כישרון מסוים, תוכלו להיות אלו שמעלים רק תמונות בשחור לבן, אלו שמעלים תמונות ופוסטים רק בלילה, אלו שמשלבים בכל תמונה מוטיב מסוים (בכל תמונה שלכם יוכל להסתתר צב קטן או כל סמל אחר).