טריקים להשגת עוקבים באינסטגרם

טריקים להשגת עוקבים באינסטגרם

טריקים להשגת עוקבים באינסטגרם
המהפכה של האינסטגרם כבר כאן ואי אפשר להישאר אדישים, הבחירה בידכם, או שאתם מצטרפים או שאתם נשארים בחוץ. אם יש לכם חשבון אינסטגרם פעיל אתם בוודאי כבר מכורים, בניגוד לרשתות חברתיות אחרות הפעילות באינסטגרם מאוד ויזואלית, היא מתבססת על הצגת תמונות כאשר רוב המשתמשים מציגים בעיקר תמונות אישיות.

חשבון אינסטגרם נבחן על פי כמות העוקבים שלו, ככל שיהיו לכם יותר עוקבים כך תזכו לחשיפה רבה יותר ובהמשך גם להרבה לייקים. אם אתם מעוניינים להגדיל את כמות העוקבים שלכם הגעתם למקום הנכון, כאן תוכלו למצוא טריקים להשגת עוקבים באינסטגרם במהרה.

איך לנהל פרופיל אטרקטיבי באינסטגרם?
פרופיל אינסטגרם יוגדר כמוצלח ומשפיע כאשר הוא סוחף הרבה עוקבים ומקבל הרבה לייקים. פרופיל כזה יחזק את התדמית שלכם ויהפוך אתכם הרבה יותר פופולריים בין החברים, במקום העבודה, עם בחורות וברשת. כפי שנאמר, פרופיל משפיע הוא פרופיל עם הרבה עוקבים, אך מה עושים פרט להוספת כל החברים כעוקבים? איך אפשר להרוויח עוקבים נוספים לפרופיל?
ישנם כמה טריקים להשגת עוקבים באינסטגרם במהרה. רגע לפני שאתם פוסלים זאת על הסף כדאי לכם להמשיך לקרוא, תופתעו לגלות כי רוב הפרופילים שמציגים בגאווה רשימה ארוכה של אלפי עוקבים משתמשים בטריקים הללו.

מינון נכון של תמונות טובות ומעניינות
פרופיל אינסטגרם הוא לא אלבום התמונות האישי שלכם, עליכם לבחון היטב את התמונות אותן אתם בוחרים להעלות וגם לשפץ אותן מעט בעזרת תוכנות מחשב. אל האינסטגרם נעלה רק תמונות מחמיאות ומעניינות, תמונות שמעוררות התפעלות, תמונה שגם אנחנו היינו מיד מקליקים על כפתור הלייק בעבורה.

מינון התמונות הוא גם כן פרמטר מאוד חשוב, העוקבים שלכם מעוניינים לעקוב אחריכם אך איש אינו מעוניין לראות תמונה חדשה שלכם בכל שעה וגם לא בכל שעתיים. אסור להגזים! אל תעמיסו יתר על המידה ומצד שני גם אל תהיו אדישים ורדומים, עליכם לשמור על קצב נכון של העלאת תמונות טובות ומעניינות לפרופיל.

פרגנו לאחרים והם יפרגנו לכם
בכל כניסה שלכם אל האינסטגרם נסו להיות נדיבים, סמנו לייק על התמונות שאתם אוהבים וגם על אלו שאתם פחות אוהבים. מהר מאוד תגלו מי הם אלו שיקליקו לייק על התמונות שלכם בתמורה להקלקה שלכם על התמונות שלהם.

שלבו את האינסטגרם יחד עם הפייסבוק
כך תוכלו להזמין את חבריכם מהפייסבוק לחשבון האינסטגרם שלכם ולהפוך אותם לעוקבים שלכם. אפשר וכדאי לסנכרן את האינסטגרם עם פרופילים ברשתות החברתיות לשיתוף התמונות, עשו זאת ותצליחו להגדיל את כמות העוקבים וכמות הלייקים.

מה לא כדאי לעשות?
בשום מקרה לא כדאי יהיה לפנות לאנשים זרים ולבקש מהם לעקוב אחריכם, בטח שלא במתכונת של "מעקב תמורת מעקב". צעד נוסף אותו לא כדאי לעשות בשום פנים ואופן הוא להעלות לאינסטגרם תמונה שלא שייכת לכם או תמונות חושפניות, תמונות כאלו עלולות למשוך תשומת לב שלילית ואתם לא מעוניינים בה.