מדריך קניית עוקבים באינסטגרם

מדריך כיצד לבצע קניית עוקבים באינסטגרם בזול דרך אתר Followers.co.il

מעוניינים לשדרג את פרופיל האינסטגרם שלכם? יש לכם אפשרות ליהנות מכל היתרונות של פרופיל פופולרי משפיע כבר מחר. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את חבילת העוקבים המתאימה לכם, לשלוח את ההזמנה ולהמתין לבואם של עוקבים חדשים לחשבון שלכם.

חשוב לציין כי מדובר בהליך שגרתי לחלוטין, כמעט כולם משתמשים היום בקניית עוקבים באינסטגרם בכדי לקבל תנופה ראשונית של פופולריות. אחרי שתציגו פרופיל פעיל עם אלפי עוקבים כבר תצליחו לקבל בעצמכם עשרות בקשות של עוקבים חדשים בכל יום, אחרי פרופילים פופולריים משפיעים כולם רוצים לעקוב. פרופיל אינסטגרם עם רשימת עוקבים מכובדת הוא נכס חברתי, כלכלי ואישי, יש לכם אפשרות להשפיע.

כל שעליכם לעשות בכדי ליהנות כבר מחר מתוספת של אלפי עוקבים לחשבון שלכם הוא להיכנס אל החנות שלנו ולהזמין את החבילה המתאימה לכם ביותר.
אנו מציעים חבילות של 100 עוקבים, 2500 עוקבים, 50,000 עוקבים ועוד, יחד עם חבילות עוקבים ניתן לרכוש גם חבילות לייקים לאינסטגרם. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס אל החנות שלנו ולבחור את החבילה המבוקשת, תוך הקלקה על כפתור 'הזמן עכשיו' תועברו לעמוד בו תתבקשו לעדכן פרטים אישיים, פרטי תשלום ובעיקר, את פרטי חשבון האינסטגרם אליו תרצו לקבל את העוקבים או הלייקים.

שימו לב, האתר מספק רכישה מאובטחת בכרטיסי אשראי, חיובי האשראי מאובטחים, הליך הרכישה מהיר, אין כל ובה בהרשמה או סיסמה. כדי שנוכל להזין את העוקבים והלייקים לחשבון שלכם עליכם לשנות את ההגדרות ממצב של Private למצב של Public, מיד לאחר שתקבלו את הלייקים תוכלו לחזור לעבוד במצב של Private.

אנו מספקים תמיכה 24/7 דרך כתובת האימייל : instagramscoil@gmail.com. אם אנכם בטוחים האם החשבון שלכם נמצא על מצב פרטי צרו קשר עם התמיכה ונסייע בהתאם. דגש נוסף, עליכם להקפיד להזין את פרטי החשבון וכתובות של תמונות בצורה מדויקת, אם הזנתם פרטים לא נכונים וקבלתם את הלייקים לתמונה לא נכונה לא תקבלו החזר.

*כל המחירים באתר כוללים מע"מ, חשבונית תתקבל לאחר הקנייה ישירות אל כתובת הדואר האלקטרוני שעדכנתם במהלך ההזמנה.
עם שליחת התשלום בעבור החבילה כל שעליכם לעשות כעת הוא להמתין, העוקבים יופיעו בתוך כמה שעות עד 48 שעות (אם מדובר בחבילה גדולה של 50,000 או 100,000 עוקבים או לייקים התהליך יקח מספר ימים). ישנה אפשרות להזמנת כמה חבילות של עוקבים במרווח של כמה ימים, כך מספר העוקבים שלכם יגדל בצורה הדרגתית טבעית יותר. עם חבילות העוקבים אתם אלו שמחליטים כמה עוקבים תרצו בחשבון שלכם, יש אפשרות לעשרות אלפי עוקבים בתוך כמה שעות. פרופיל אינסטגרם פופולרי ומשפיע עם עשרות אלפי עוקבים נמצא במרחק של הקלקה.